Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Reka Anastazja - Relacje

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Reka Anastazja - Relacje Empty
PisanieTemat: Reka Anastazja - Relacje   Reka Anastazja - Relacje EmptyPon Sie 24, 2015 12:02 pm



Ostatnio zmieniony przez Sybir dnia Pon Sie 24, 2015 1:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Reka Anastazja - Relacje Empty
PisanieTemat: Re: Reka Anastazja - Relacje   Reka Anastazja - Relacje EmptyPon Sie 24, 2015 12:04 pm

[nie mogę tego usunąć, więc jest jest]


Ostatnio zmieniony przez Sybir dnia Sob Sie 29, 2015 11:54 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Aria Devonshire

Aria Devonshire


Imię i nazwisko : Madeleine Jeanne Bonnefoy
Posty : 26

Reka Anastazja - Relacje Empty
PisanieTemat: Re: Reka Anastazja - Relacje   Reka Anastazja - Relacje EmptyPon Sie 24, 2015 12:48 pm

A czy przeczytałaś jak mają wyglądać relacje między postaciami? Widziałaś jak wygląda to w przypadku innych?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Reka Anastazja - Relacje Empty
PisanieTemat: Re: Reka Anastazja - Relacje   Reka Anastazja - Relacje EmptyPon Sie 24, 2015 12:57 pm

Próbowałam dociec, aczkolwiek jakoś mi się nie udało. Nie rozumiem, jak to ma wyglądać. Oświeć mnie.
Powrót do góry Go down
Aria Devonshire

Aria Devonshire


Imię i nazwisko : Madeleine Jeanne Bonnefoy
Posty : 26

Reka Anastazja - Relacje Empty
PisanieTemat: Re: Reka Anastazja - Relacje   Reka Anastazja - Relacje EmptyPon Sie 24, 2015 1:00 pm

Zakładasz pusty temat, gdzie inne postaci będą wypowiadać się na temat Twojej (oczywiście kiedy już poznacie się trochę w fabule). Równocześnie Ty możesz wyrazić swoje zdanie na temat innej postaci. :3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Reka Anastazja - Relacje Empty
PisanieTemat: Re: Reka Anastazja - Relacje   Reka Anastazja - Relacje EmptyCzw Sie 27, 2015 8:26 pm

/Teraz ja coś maznę/

Alfred ma specyficzne relacje z tą oto osobą. Ona go nienawidzi a on nie bierze tego do siebie starając się o o przyjaźń z tą jednostką. Nie interesują go liczne odrzucenia jakie ona prezentuje, on uparty jak osioł dąży do celu ale jako lekkoduch jakoś mu to nie wychodzi. Lubi ją, nawet bardzo bardzo i momentami nie odpuści nawet na krok ale bez wzajemności. Prędzej ona oblałaby go zapewne kwasem
Momentami się jej boi ale jak ćma do ognia nie wskakuje na kogoś innego tylko tuli się do jej pleców lub nogi... Tak do NIEJ, z wyrazu strachu po za tym z tego wychodzą bardzo ciekawe tematy rozmów które o dziwo ze sobą prowadzą w miarę normalnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Reka Anastazja - Relacje Empty
PisanieTemat: Re: Reka Anastazja - Relacje   Reka Anastazja - Relacje Empty

Powrót do góry Go down
 
Reka Anastazja - Relacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ava - relacje
» Akeem - relacje
» Malbork - relacje
» Falklandy - relacje
» Marianna - relacje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart :: SPRAWY ORGANIZACYJNE :: Spis czarodziejów :: Relacje-
Skocz do: