...

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Co do różdżek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Co do różdżek   Wto Sie 25, 2015 11:51 am

Chodzi mi o to... Tak każdy zrobił sobie różdżkę, c'nie? Jednak różdżki dopasowuję się do postaci charakter itp.
Np. Drewno Derenia jest dla osób które uwielbiają zabawę i psikusy.
Aby zrobić taki temat o rdzeniach i rodzajach drewna aby lepiej dopasować różdżki do charakteru i stylu magii.
Może to być głupie jednakże próbuję ;___;
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Co do różdżek   Wto Sie 25, 2015 11:56 am

Zawsze można po prostu wkleić link do strony, gdzie są informacje o różdżkach .o. Wtedy każdy będzie mógł zobaczyć co i jak, i na podstawie tego zrobić.
O, proszę: h ttp:/ /pl.harrypotter.wikia.c om/wiki/R%C3%B3%C5%BCd%C5%BCka (bez przerw. Wstawić linka nie mogę, bo nie jestem jeszcze na forum przez tydzień :c)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Co do różdżek   Wto Sie 25, 2015 12:59 pm

Dokładnie tak jak mówi Afganek. Ja właśnie na podstawie tej stronki wybrałam różdżki dla moich postaci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Co do różdżek   Czw Sie 27, 2015 12:49 pm

Według mnie taki temat jest zbędny, przecież każdy na własną rękę może pogrzebać po wikach i tym podobne, to zmniejsza ryzyko powtarzalności. Swoją drogą całkiem fajne jest szperać i kombinować nad różdżką, która w pewnym stopniu odzwierciedla naszą postać, dzięki temu łatwiej wczuć się w jej rolę.
Sama chyba z dwa dni goniłam za czymś takim i naprawdę polecam na nudne dni.
Chociaż pomysł też niezły, bo nie każdy od raz wie gdzie i czego szukać, aczkolwiek zabiera to troszkę tej zabawy i uroku, o.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Co do różdżek   

Powrót do góry Go down

Co do różdżek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1