Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Co do różdżek

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Co do różdżek Empty
PisanieTemat: Co do różdżek   Co do różdżek EmptyWto Sie 25, 2015 11:51 am

Chodzi mi o to... Tak każdy zrobił sobie różdżkę, c'nie? Jednak różdżki dopasowuję się do postaci charakter itp.
Np. Drewno Derenia jest dla osób które uwielbiają zabawę i psikusy.
Aby zrobić taki temat o rdzeniach i rodzajach drewna aby lepiej dopasować różdżki do charakteru i stylu magii.
Może to być głupie jednakże próbuję ;___;
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Co do różdżek Empty
PisanieTemat: Re: Co do różdżek   Co do różdżek EmptyWto Sie 25, 2015 11:56 am

Zawsze można po prostu wkleić link do strony, gdzie są informacje o różdżkach .o. Wtedy każdy będzie mógł zobaczyć co i jak, i na podstawie tego zrobić.
O, proszę: h ttp:/ /pl.harrypotter.wikia.c om/wiki/R%C3%B3%C5%BCd%C5%BCka (bez przerw. Wstawić linka nie mogę, bo nie jestem jeszcze na forum przez tydzień :c)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Co do różdżek Empty
PisanieTemat: Re: Co do różdżek   Co do różdżek EmptyWto Sie 25, 2015 12:59 pm

Dokładnie tak jak mówi Afganek. Ja właśnie na podstawie tej stronki wybrałam różdżki dla moich postaci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Co do różdżek Empty
PisanieTemat: Re: Co do różdżek   Co do różdżek EmptyCzw Sie 27, 2015 12:49 pm

Według mnie taki temat jest zbędny, przecież każdy na własną rękę może pogrzebać po wikach i tym podobne, to zmniejsza ryzyko powtarzalności. Swoją drogą całkiem fajne jest szperać i kombinować nad różdżką, która w pewnym stopniu odzwierciedla naszą postać, dzięki temu łatwiej wczuć się w jej rolę.
Sama chyba z dwa dni goniłam za czymś takim i naprawdę polecam na nudne dni.
Chociaż pomysł też niezły, bo nie każdy od raz wie gdzie i czego szukać, aczkolwiek zabiera to troszkę tej zabawy i uroku, o.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co do różdżek Empty
PisanieTemat: Re: Co do różdżek   Co do różdżek Empty

Powrót do góry Go down
 
Co do różdżek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart :: SPRAWY ORGANIZACYJNE :: Propozycje, skargi, pomysły-
Skocz do: