Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał.

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. Empty
PisanieTemat: Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał.   Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. EmptyNie Sie 16, 2015 3:17 pm

Imię i nazwisko

Dylan Kirkland

Kraj

Walia

Wiek

17

Krew

Czystej Krwi

Charakter

Walijczyk zazwyczaj preferuje przesiadywanie w osobności, popijając miętową herbatę i zajadając ciastka zbożowe, tudzież czytając swoją ulubioną księgę zaklęć. Od czasu do czasu znika w wolne dni przesiadując w mało tłocznych miejscach na podwórzu by porozmawiać ze swoją smoczycą - Tiarą. Dylan potrafi gotować, jest wspaniałym cukiernikiem, chociaż nie lubi się chwalić swoimi talentami, zresztą jak każdą inną rzeczą. Jego atu sportowym jest wspaniała kondycja, refleks i równowaga, przez co wiele rzeczy przychodzi mu z łatwością jeśli chodzi o lekcje wychowania fizycznego. Pomimo wielu zajęć jakich stara się podejmować, sumiennie podchodzi do nauki, przez co jego oceny wypadają nienagannie. Jego największą wadą jest jego naiwność, przez którą bardzo łatwo ufa wszystkim, wierząc z czasem, że ludzie się zmieniają na lepsze. Kirkland odczuwa czasem niepewność, miewa często koszmary, są one jednakże spowodowane wypadkiem, który odbył się w dzieciństwie, a skutki męczą go do teraz. Gdy z kimś rozmawia, stara się być miły, przyjazny. Uwielbia zawierać nowe znajomości i jest przychylny na każdą osobę, jeśli tylko wie, że może czuć się przy niej swobodnie.

Wygląd

Dylan posiada rude, wpadające w blond włosy, zielone oczy, oraz przyjazny wyraz twarzy. Wzrostem sięga metr 84, a budową ciała nie wyróżnia się od innych nastolatków. Chłopak pomimo wszystko jest jednakże bardzo delikatną osobą.

Krótka historia

Dylan jako dziecko miał wypadek, przy którym zapomniał nieodwracalnie to co go wcześniej spotkało. Leżał przez kilka lat w szpitalu w śpiączce. Gdy się wybudził musiał zacząć wszystko od nowa. Poznawał otaczający go świat, ludzi, którzy byli mu bliscy... na szczęście w dalej wiódł szczęśliwe życie, cieszy się nadal każdym dniem, chociaż czasem wydaje się odludkiem, gadającym z niewidzialnym stworzeniem.

Słabe i mocne strony

Czasami jest zbyt łatwowierny, i czasem zbyt emocjonalny. Jest bardzo uparty, chociaż potrafi sobie odpuścić, jeśli wyczuwa, że coś nie zawiera żadnego głębszego sensu. Boi się ciemności i ciasnych miejsc.


Ostatnio zmieniony przez Walia dnia Nie Sie 16, 2015 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Poprawka opisu.)
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. Empty
PisanieTemat: Re: Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał.   Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. EmptyNie Sie 16, 2015 3:26 pm

Trochu krótko, widzę brak weny! Ale no co tam, każdemu się zdarza. Jak najbardziej akceptuję i mam nadzieję, że chociaż Tobie nie przeszkadza, że moja OC to miasto. Twoja postać pasuje mi do Ravenclaw bądź Hufflepuff. Nie jestem w stanie zdecydować przez tak krótki opis charakteru. TuT
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. Empty
PisanieTemat: Re: Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał.   Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. EmptyNie Sie 16, 2015 5:15 pm

Akurat opis charakteru nie jest moją mocną stroną jeśli chodzi o tworzenie karty. Ale co tu opisywać, jak Dylan jest po prostu miłym chłopakiem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. Empty
PisanieTemat: Re: Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał.   Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. EmptyNie Sie 16, 2015 5:16 pm

Ależ w żadnym stopniu nie przeszkadza mi fakt, że jesteś miastem. Spokojnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. Empty
PisanieTemat: Re: Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał.   Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. EmptyNie Sie 16, 2015 5:19 pm

Moim zdaniem Walio, powinieneś wypisać sobie cechy, które przypisujesz Dylanowi, a potem ładnie je rozwinąć. To serio nie jest trudne. I nawet miłych chłopców da się rozwinąć, szczególnie, że dalej nic o nim nie wiem po takim opisie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. Empty
PisanieTemat: Re: Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał.   Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. EmptyNie Sie 16, 2015 5:45 pm

Nie wiem, moim zdaniem postać powinniśmy odkrywać w trakcie jej istnienia na ,,planie", ponieważ wtedy wszystko wychodzi na jaw, ale skoro tak, to już poprawiłem się, jeśli tyle w tej chwili wystarczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. Empty
PisanieTemat: Re: Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał.   Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. EmptyNie Sie 16, 2015 7:08 pm

Dużo lepiej, dziękuję braciszku <3 Pasujesz idealnie na Puchona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. Empty
PisanieTemat: Re: Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał.   Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał. Empty

Powrót do góry Go down
 
Walijczyk Szuka Mapy! - Czyli Walia zawitał.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zepsuta herbatoholiczka, dziecię zimnej wojny z lekką depresją, pokrywającą się z ogromną chęcią do życia. Absurd sam w sobie, czyli cała Syberia, Królowa Śniegu i Wódki. I że komuny tak po niej nie widać...
» Przygody krajów w wielkim świecie - czyli nie kończąca się opowieść~
» Inteligencja ukryta pod warstwą oryginalności, czyli Chorwacja wita.
» Pomoże mi ktoś tu ogarnąć? Zapłacę za pomoc! - czyli Sycylia zawitała.
» Od towarzystwa ludzi, wolę bandę Trolli z lasu. -> Czyli o pannie Norwegii słów kilka.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart :: ARCHIWUM-
Skocz do: