Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra na fabule - umawianie

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Gra na fabule - umawianie Empty
PisanieTemat: Gra na fabule - umawianie   Gra na fabule - umawianie EmptyWto Sie 25, 2015 11:19 am

Zamiast bez przerwy pisać na CB, czy ktoś z tobą popisze, zamieszczajcie tutaj swoje prośby i propozycje co do tego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gra na fabule - umawianie Empty
PisanieTemat: Re: Gra na fabule - umawianie   Gra na fabule - umawianie EmptyCzw Sie 27, 2015 11:35 pm

No to ja szukam kogoś do popisania na fabule.
Falklandy jest raczej cicha i nieśmiała, niełatwo z nią porozmawiać.
Malbork za to jest luzakiem, lubi żartować, bywa złośliwy.
Ktoś coś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gra na fabule - umawianie Empty
PisanieTemat: Re: Gra na fabule - umawianie   Gra na fabule - umawianie EmptyPią Sie 28, 2015 12:00 am

Ja bym chętnie popisała moim Atashem w jakimś temacie, ale ostrzegam, że on nie należy do przyjacielskich i towarzyskich osób, a do kobiet ma specyficzne podejście
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gra na fabule - umawianie Empty
PisanieTemat: Re: Gra na fabule - umawianie   Gra na fabule - umawianie EmptyWto Wrz 01, 2015 8:13 pm

Szukam kogoś chętnego do popisania. Wprawdzie Natasha nie jest najmilszą osobą, jaką można spotkać w Hogwarcie, ale na pewno jej charakterek potrafi stworzyć ciekawe sytuacje.
A jeśli nie, to przynajmniej gwarantuje wakacje w temperaturze z okolic Arktyki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gra na fabule - umawianie Empty
PisanieTemat: Re: Gra na fabule - umawianie   Gra na fabule - umawianie EmptyCzw Wrz 03, 2015 5:08 pm

No, to ten...

Również szukam kogoś do popisania. c: Mam do zaoferowania Wolcię, niemiłe stworzenie o miłej powierzchowności~

Ktokolwiek chętny?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra na fabule - umawianie Empty
PisanieTemat: Re: Gra na fabule - umawianie   Gra na fabule - umawianie Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra na fabule - umawianie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart :: ARCHIWUM-
Skocz do: